Výsledky Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových - 2008

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5a:

1.místo - Ester Jagošová
2. místo - Lukáš Jagoš
3. místo - Soňa Pokorníková

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5b za nejlepší studijní výsledky a reprezentaci školy:

1. stupeň

Nejlepší žáci 5. třídy:
Petr Macháček
Michal Mikeska
David Joch


10. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Petr Macháček

2. místo v okresním kole přírodovědné soutěže "O zlatou srnčí trofej":
Jan Sečkař

3. místo v pěvecké soutěži "O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého":
Marek Potěšil

za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Jiří Jagoš , Michal Machálek, Nikolas Dohnal, Alžběta Jagošová

Družstvo chlapců ze 4. a 5. tř. - 1. místo v okrskovém, okresním a v krajském kole ve vybíjené:
Michal Mikeska, Marek Jagoš, Filip Giňa, Adam Pavlas, David Joch, Kamil Pavlica, Marek Potěšil, Petr Macháček, Adam Falešník, Patrik Škopík, Petr Čajka, Michal Machálek

Družstvo děvčat ze 4. a 5. tř. - 3. místo v okrskovém ve vybíjené:
Zuzana Urbánková, Karolína Prášková, Dominika Štefková, Jana Čerešňáková, Anna Prášková, Andrea Marečková, Aneta Gajdoštíková, Natálie Pavlasová, Pavla Mikesková, Simona Mikesková, Alžběta Jagošová, Tereza Žáková, Denisa Maňáková

Soubor Lipovjánek I. - za reprezentaci školy:
Joch Jakub, Škopík David, Hrdinová Gabriela, Kráčalová Edita, Maňáková Hana, Maňáková Klára, Migotová Klára, Kadubcová Marie, Jagošová Alžběta, Mikesková Simona, Mikesková Pavla, Karásek Silvestr, Machálek Jan, Dohnal Viktor, Dohnal Nikolas, Škopík Patrik, Machálek Michal, Marečková Andrea, Gajdoštíková Aneta, Prášková Anna



2. stupeň

5. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Michaela Ondrušová

3. místo v okresním kole soutěže v Aj:
Marie Josefíková

13. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Marie Josefíková

5. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Jan Hrbáček

10. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Tomáš Vítek

15. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Hana Štípská

7. místo v okresním kole soutěže v Aj:
Soňa Pokorníková

24. - 27. místo v okresním kole olympiády z Čj:
Soňa Pokorníková

24. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Lukáš Jagoš

4. místo v okresním kole klavírní soutěže:
Ester Jagošová

Účast na přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha" a na regionální soutěži zpěváků ve Vracově:
Lenka Jochová

3. místo v okrskovém kole ve skoku vysokém:
Ľubomír Vdoviak

Soubor Lipovjánek II. - za reprezentaci školy:
Jagoš Jiří, Potešil Marek, Prášková Karolína, Mikulčíková Tamara, Veverka Adam, Kateřina Karásková, Mikesková Miroslava, Trýsková Andrea, Strachotová Kateřina, Čerešňák Lukáš, Jagošová Ester, Jochová Lenka, Jagoš Ondřej, Jagoš Lukáš

Účast na sportovních soutěžích:
Volejbal - okresní kolo - 5.místo
Ester Jagošová, Lenka Jochová, Monika Karásková, Barbora Maňáková, Denisa Sabotová, Simona Maňáková, Markéta Šmehlíková, Lucie Sečkařová, Veronika Maňáková

Velická laťka - okrskové kolo - 4. místo
Kateřina Karásková, Adam Zajíček, Monika Karásková, Ľubomír Vdoviak

Nohejbal - okrskové kolo - st. žáci - 3. místo
Petr Jagoš, Jakub Strachota, Jan Dula, Lukáš Kučera


zpět

úvodní strana I ukázat na mapě