Výsledky Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových - 2009

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5a:

1.místo - Jan Hrbáček
2. místo - Hana Štípská
3. místo - Kateřina Strachotová

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5b za nejlepší studijní výsledky a reprezentaci školy:

1. stupeň

Nejlepší žáci 5. třídy:
Patrik Škopík
Aneta Gajdoštíková
Nikolas Dohnal


1. místo v okresním kole přírodovědné soutěže "O zlatou srnčí trofej":
Jan Sečkař

2. místo v běhu na 60 m v krajském kole atletických závodů:
Patrik Škopík

4. místo ve skoku dalekém z místa v krajském kole atletických závodů:
David Škopík

5. místo v hodu kriketovým míčkem v krajském kole atletických závodů:
Pavla Mikesková

účast v okresním kole matematické olympiády:
Petr Čajka, Aneta Gajdoštíková

za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Michal Machálek,Alžběta Jagošová, Rozálie Jagošová

Soubor Lipovjánek I. - za reprezentaci školy:
Halíček Lukáš, Čerešňáková Eva, Machálková Tereza, Jagošová Rozálie, Páčová Šárka, Čajka David, Dostál Radim, Gajdoštíková Nikola, Dosoudil David, Škopík David, Hrdinová Gabriela, Kráčalová Edita, Strachotová Helena, Maňáková Hana, Maňáková Klára, Migotová Klára, Kadubcová Marie, Polehňa Tomáš, Nálepa Vojtěch, Jagošová Alžběta, Mikesková Simona, Mikesková Pavla, Strachotová Karolína, Karásek Silvestr, Machálek Jan, Zálešák David, Dohnal Nikolas, Machálek Michal

Mažoretky "Třešničky" - za reprezentaci školy:
Čerešňáková Eva, Machálková Tereza, Jagošová Rozálie, Páčová Šárka, Sečkařová Karolína, Štipčáková Michaela, Hrdinová Gabriela, Kráčalová Edita, Maňáková Hana, Maňáková Klára, Migotová Klára, Čajková Nina, Kománková Anna, Jagošová Alžběta



2. stupeň

2. místo v pěvecké soutěži "O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého" a účast na přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Marek Potěšil

6. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Michaela Ondrušová

5. místo v okresním kole soutěže v Aj:
Marie Josefíková

4. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Jan Hrbáček

15. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Hana Štípská

13. místo v okresním kole olympiády z Jč:
Michaela Sedlářová

účast v pěvecké soutěži "O věneček z rozmarýnu Fanoše Mikuleckého" a účast na přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Jiří Jagoš

reprezentace školy v moderní gymnastice:
Markéta Pavlicová

Soubor Lipovjánek II. - za reprezentaci školy:
Strachotová Helena, Strachotová Karolína, Škopík Partrik, Gajdoštíková Aneta, Jagoš Jiří, Hrdina Jáchym, Potešil Marek, Veverka Adam, Karásková Kateřina (7. tř.), Mikesková Miroslava, Trýsková Andrea, Strachotová Kateřina, Čerešňák Lukáš, Hrbáček Jan

Mažoretky "Nezbedy" - reprezentace školy:
Kadubcová Marie, Kolaciová Eliška, Marečková Andrea, Tomčalová Robina, Čerešňáková Jana, Kozumplíková Ingrid, Štefková Dominika, Karásková Kateřina, Kučerová Tereza, Mikulčíková Tamara

Společenské tance - reprezentace školy:
Čerešňák Lukáš, Jagoš Pavel, Hrbáček Jan, Kučera Lukáš, Otruba Martin, Novotná Monika, Pavlicová Markéta, Polehňová Erika, Sedlářová Michaela, Strachotová Kateřina

Účast na sportovních soutěžích:
Nohejbal ml. žáci - okresní kolo - 2. místo
Černaj Andrej, Joch David, Rumíšek Michal, Veverka Adam

Nohejbal st. žáci - okresní kolo - 5. místo
Jagoš Pavel, Kučera Lukáš, Pytel Ladislav, Vítek Tomáš

Stolní tenis družstev ml. žáci - okresní kolo - 3. místo
Černaj Andrej, Jagoš Marek, Joch David, Veverka Adam

Stolní tenis družstev st. žáci - okresní kolo - 5. místo
Dvořáček Zbyněk, Jagoš Pavel, Hrbáček Jan, Kučera Lukáš

Stolní tenis družstev st. žákyně - okresní kolo - 7. místo
Kománková Magdaléna, Urbánková Zuzana

Velký florbal ml. žáci - okrskové kolo - 2.místo
Malý florbal ml. žáci - okrskové kolo - 3.místo
Černaj Andrej, Veverka Adam, Mikeska Michal, Jagoš Jiří, Jagoš Marek, Joch David, Pavlas Adam, Potěšil Marek, Rumíšek michal, Štefek Jakub

Velická laťka - okrskové kolo - 5.místo
Otruba Martin, Pavlicová Markéta, Karásková Kateřina, Veverka Adam

Pohár rozhlasu - okresní kolo - 13.místo
Černaj Andrej, Veverka Adam, Mikeska Michal, Potěšil Marek, Joch David, Jagoš Marek, Jagoš Jiří, Pavlica Kamil, Giňa Filip, Pavlas Adam

Velký a malý florbal, kopaná st. žáci - účast
Čerešňák Lukáš, Jagoš Pavel, Hrbáček Jan, Kučera Lukáš, Misal Tomáš, Pytel Ladislav, Vítek Tomáš, Karásek Adam


zpět

úvodní strana I ukázat na mapě