Výsledky Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových - 2010

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5a:

1.místo - Miroslava Mikesková
2. místo - Andrea Trýsková
3. místo - Marie Josefíková

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5b za nejlepší studijní výsledky a reprezentaci školy:

1. stupeň

Nejlepší žáci 5. třídy:
Alžběta Jagošová
Karolína Strachotová
Jan Machálek


za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Martin Urbančík, Alžběta Jagošová

účast v okresním kole matematické olympiády:
Karolína Strachotová - 5. místo, Alžběta Jagošová - 24. místo

Soubor Lipovjánek - za reprezentaci školy:
Urbančík Martin, Červenka David, Maga Petr, Jagošová Adéla, Maňáková Eva,Karásková Ludmila, Dostál Radim, Halíček Lukáš, Čerešňáková Eva, Páčová Šárka, Jagošová Rozálie,Machálková Tereza, Škopík David, Strachotová Helena, Kráčalová Edita, Hrdinová Gabriela, Migotová Klára, Kadubcová Marie, Maňáková Hana, Machálek Jan, Strachotová Karolína , Karásek Silvestr, Zálešák David, Jagošová Alžběta, Mikesková Pavla, Mikesková Simona

Mažoretky "Třešničky" - za reprezentaci školy:
Maňáková Eva, Žáková Veronika, Karásková Ludmila, Jagošová Rozálie, Čerešňáková Eva, Páčová Šárka, Machálková Tereza, Sečkařová Karolína, Hrdinová Gabriela, Migotová Klára, Kadubcová Marie, Maňáková Klára, Jagošová Alžběta, Kolaciová Eliška



2. stupeň

2. místo v okresním kole soutěže v Aj:
Jáchym Hrdina

16. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Marie Josefíková

12. místo v okresním kole olympiády z Jč:
Miroslava Mikesková

za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Nikolas Dohnal, Marek Potěšil

1. a 2. místo v okresním kole soutěže "Chovatelská dovednost mladých" obor chovatelství drůbeže a králíci, 1. místo v okresním kole soutěže "O zlatou srnčí trofej":
Jan Sečkař

Soubor Lipovjánek - za reprezentaci školy:
Nikolas Dohnal, Viktor Dohnal, Michal Machálek, Jáchym Hrdina, Marek Potešil, Jiří Jagoš, Kateřina Karásková (8. tř.), Miroslava Mikesková

Mažoretky "Nezbedy" - reprezentace školy:
Kadubcová Marie, Maňáková Klára, Kolaciová Eliška, Jagošová Alžběta, Marečková Andrea, Maňáková Denisa, Zadžorová Dominika, Čerešňáková Jana, Štefková Dominika

Společenské tance - reprezentace školy:
Kučerová T., Karásková K. (8.), Karásková K. (9.), Novotná A., Mikulčíková T., Veverka A., Černaj A., Kománek S., Jančárová R., Mikesková M.

Atletika:
Velická laťka - okrskové kolo
Lipov A - 1. místo: David Joch, Zuzana Urbánková, Adam Zajíček, Kateřina Karásková (8. tř)
Lipov B - 3. místo: Jana Čerešňáková, Jan Maňák, Veronika Tomčalová, Adam Veverka
Jednotlivci: Joch D. a Urbánková Z. - 1. místo, Zajíček A. a Veverka A. - 4. místo, Karásková K. (8.) a Maňák J. - 5. místo, Tomčalová V. - 6. místo, Mikeska M, Pavlas A. a Čerešňáková J. - 7. místo, Černaj A., Miklošková D. a Marečková A. - 11. místo, Kománek S. - 12. místo
Pohár rozhlasu - okresní kolo - 5.místo
Mikeska Michal, Potěšil Marek, Joch David, Jagoš Marek, Jagoš Jiří, Pavlas Adam, Maňák Jan, Lejčko Zdeněk, Škopík Patrik

Sportovní hry:
Nohejbal ml. žáci - okrskové a okresní kolo - 1. místo
Mikeska M., Pavlas A., Pavlica K., Joch D., Jagoš M., Škopík P.

Nohejbal st. žáci - okrskové kolo - 2. místo
Karásek A., Veverka A., Rumíšek M., Černaj A.

Velký florbal ml. žáci - okrskové kolo - 2.místo
Giňa F., Pavlica K., Jagoš J., Pavlas A., Mikeska M., Potěšil M., Jagoš M., Joch D., Škopík P.

Malý florbal ml. žáci - okrskové a okresní kolo - 1. místo
Joch D., Jagoš M., Potěšil M., Mikeska M., Pavlas A., Jagoš J., Hudeček., Škopík P., Čajka P., Dohnal N., Maňák J.

Velký florbal st. žáci - okrskové kolo - 5.místo
Veverka A., Černaj A., Rumíšek M., Štefek J., Jakoubek M., Trýska M., Kománek S., Karásek A., Trýska O., Zajíček A., Sejkora L.

Malý florbal st. žáci - okrskové kolo - 2.místo
Karásek A., Trýska O., Zajíček A., Veverka A., Černaj A., Rumíšek M., Štefek J., Jakoubek M., Trýska M., Kománek S.

Mikulášský turnaj v kopané - 4.místo
Karásek A., Veverka A., Jakoubek M., Joch D., Jagoš M., Mikeska M., Pavlas A., Škopík P., Čajka P., Dohnal N.

Malá kopaná ml. žáci - okresní kolo - 9.-12. místo
Joch D., Jagoš M., Potěšil M., Mikeska M., Pavlas A., Škopík P., Čajka P., Dohnal N., Karásek S.


zpět

úvodní strana I ukázat na mapě