Výsledky Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových - 2011

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5a:

1.místo - Adam Veverka
2. místo - Kateřina Karásková
3. místo - Michal Jakoubek

Udělení Ceny Anny a Jaromíra Hlubíkových podle bodu 5b za nejlepší studijní výsledky a reprezentaci školy:

1. stupeň

Nejlepší žáci 5. třídy:
Marie Kadubcová
Klára Maňáková
Hana Maňáková


za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Martin Urbančík, Ludmila Karásková, Rozálie Jagošová, Helena Strachotová

účast v okresním kole soutěže "O zlatou srnčí trofej":
Karolína Sečkařová - 3. místo účast v okresním kole plaveckých závodů:
Rozálie Jagošová - 1. místo, Tereza Machálková - 3. místo, Radim Dostál - 3. místo

Soubor Lipovjánek - za reprezentaci školy:
Polehňa Ondřej, Miškeřík Michal, Kráčal Šimon, Maga Milan, Nálepa Bronislav, Galečková Natálie, Migotová Anežka, Urbančík Martin, Maga Petr, Maňáková Eva, Jagošová Adéla, Červenka David, Karásková Ludmila, Dostál Radim, Čerešňáková Eva, Jagošová Rozálie, Machálková Tereza, Páčová Šárka, Škopík David, Hrdinová Gabriela, Kráčalová Edita, Strachotová Helena

Mažoretky "Třešničky" - za reprezentaci školy:
Křižanová Tereza, Koláčková Natálie, Migotová Anežka, Karásková Ludmila, Maňáková Eva, Jagošová Rozálie, Čerešňáková Eva, Páčová Šárka, Machálková Tereza, Sečkařová Karolína, Hrdinová Gabriela, Strachotová Helena

účast v okresním kole soutěže Mc Donalds´ cup:
Sedlář Jaroslav, Dančík Ivo, Červenka David, Maga Petr, Dostál Radim, Dosoudil David, Maňák Martin, Štipčák Patrik, Maňák Jakub, Halíček Lukáš

Horňácký čtyřboj J. Hlubíka:
starší družstvo - 2. místo, mladší družstvo - 4. místo, celkově 4. místo
Hana Maňáková, Klára Maňáková, Edita Kráčalová, Helena Strachotová, Martin Halíček, Tomáš Polehňa, Patrik Kozumplík, David Škopík, Tereza Machálková, Rozálie Jagošová, Ludmila Karásková, Eva Maňáková, Jakub Maňák, Martin Maňák, David Červenka, Petr Maga



2. stupeň

6. místo v okresním kole olympiády z Aj:
Jáchym Hrdina

22. místo v okresním kole olympiády z Jč:
Kateřina Karásková

11. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Karolína Strachotová

21. místo v okresním kole olympiády z Ma:
Alžběta Jagošová

za reprezentaci školy v přehlídce dětských zpěváků "Slovácká stuha":
Karolína Strachotová, Alžběta Jagošová,

1. místo v okresním kole Olympiády mladých chovatelů a soutěže "O zlatou srnčí trofej":
Jan Sečkař

Soubor Lipovjánek - za reprezentaci školy na krajské přehlídce:
Nikolas Dohnal, Viktor Dohnal, Patrik Škopík, Marek Potešil, Jiří Jagoš, Kateřina Karásková

Mažoretky "Nezbedy" - reprezentace školy:
Karolína Strachotová, Eliška Kolaciová, Alžběta Jagošová, Natálie Pavlasová, Andrea Marečková, Klára Migotová

Společenské tance - reprezentace školy:
Samuel Kománek, Jiří Jagoš, Kamil Pavlica, Marek Potěšil, Kateřina Karásková, Tamara Mikulčíková, Andrea Novotná, Zuzana Urbánková

Atletika:
Přespolní běh - okresní kolo
Týmy:
David Joch, Adam Veverka, Andrej Černaj, Jiří Jagoš, Samuel Kománek - 3. místo
Jan Maňák, Patrik Škopík, Petr Čajka, Zdeněk Lejčko, Jan Machálek - 8. místo
Hana Maňáková, Anna Kománková, Klára Maňáková, Marie Kadubcová, Edita Kráčalová - 9. místo
David Škopík, Patrik Kozumplík, Tomáš Čerešňák, Martin Halíček - 11. místo
Jednotlivci:
Martin Maňák, Andrea Marečková, Zuzana Urbánková, Marek Potěšil

Velická laťka - okresní kolo
Lipov B - 5. místo, Lipov A - 8. místo
Jednotlivci: Adam Veverka - 1. místo, Kateřina Karásková - 4. místo, David Joch, Andrej Černaj - 5. místo, Dominika Štefková - 7. místo, Zuzana Urbánková - 9. místo, Denisa Miklošková - 15. místo, Kamil Pavlica - 18. místo Zdeněk Lejčko - 2. místo, Patrik Škopík - 7. místo, Jan Maňák a Andrea Marečková - 13. místo, Viktor Dohnal a Robina Tomčalová - 14. místo,

Pohár rozhlasu - okresní kolo ml. - 2.místo
Zdeněk Lejčko, Jan Maňák, Martin Čerešňák, Patrik Škopík, Dušan Tomčal, Petr Čajka, Jan Machálek, Lukáš Pytel, Nikolas Dohnal
Pohár rozhlasu - okresní kolo st. - 9.místo
David Joch, Kamil Pavlica, Jiří Jagoš, Adam Pavlas, Adam Falešník, Michal Mikeska, Filip Giňa, Tomáš Hudeček, Marek Potěšil

Sportovní hry:
Nohejbal (st. - 1. místo v okrese), malý a velký florbal, kopaná, basketbal


zpět

úvodní strana I ukázat na mapě